FAQ

Jakie zdjęcie dodać?

Zamówienie można wykonać z każdym dostarczonym zdjęciem. Uzyskanie najwyższej jakości umożliwi zachowanie poniższych standardów: 1) Zdjęcie powinno zawierać twarz oraz popiersie. 2) Najlepiej jest użyć zdjęcia wykonanego osobiście - zdjęcia pobrane z facebooka czy też screeny powodują obniżenie jakości 3) Osoba powinna znajdować się na pierwszym planie zdjęcia i zajmować większość kadru. 4) Osoba widniejąca na zdjęciu powinna znajdować się bez uciętych elementów Pamiętajcie - im wyższa jakość zdjęcia tym lepszy efekt. Im większy format tym bardziej zdjęcie jest "rozciągnięte" co może powodować utratę jakości. Robimy co w naszej mocy aby dostarczyć produkt najwyższej jakości natomiast za zdjęcie odpowiedzialny jest klient.

 

Czy mogę wysłać zdjęcie niewycięte z tłem?

Tak, zajmujemy się również docinaniem oraz pozycjonowaniem zdjęcia. Karta, którą widzisz na projekcie jest tylko poglądem finalnego produktu - gdy trafi w nasze ręce zadbamy o dopieszczenie każdego elementu.

Jaki jest czas produkcji?

Karty stopniowo są kolejkowane i produkowane zgodnie z kolejnością spływania zamówień. Produkcja zajmuje od dwóch do siedmiu dni roboczych.

Co jeśli nie otrzymałem/am żadnej informacji na temat realizacji zamówienia?

Oznacza to że nie mamy do czego się przyczepić i mamy wszystko co potrzebujemy 🙂 Zgodnie z czasem realizacji zamówienia prosimy o cierpliwe oczekiwanie na powiadomienie dotyczące listu przewozowego zamówionego produktu

Otrzymałem zamówienie natomiast jest uszkodzone / ma w sobie błąd niezgodny z zamówieniem.

Prosimy o niezwłoczny kontakt z nami poprzez wiadomość na maila Robert.Murawski@GamesCustoms.pl. Niezwłocznie sprawdzimy co poszło nie tak, jeśli pomyłka leży po naszej stronie otrzymasz nowy, prawidłowy produkt

Popełniłem błąd w zamówieniu, czy mogę je zmienić?

Tak, natomiast jest to możliwe do końca dnia w którym zostało złożone zamówienie, gdy na kalendarzu pojawi się kolejny dzień karta jest już oddana do produkcji i nie możemy nanieść na niej zmian.